Choć już trzeci tydzień śródziemnomorskiej podróży dobiegł końca, to dopiero teraz przedszkolaki odkryły prawdziwy podmorski świat. A wszystko za sprawą piątkowego podsumowania tygodnia.

Śmiało można stwierdzić, że podwodna przestrzeń, kryje w sobie dużo ciekawostek i niejeden chciałby móc zanurkować, by choć trochę ją poznać. Dlatego w naszym przedszkolu na zakończenie tygodnia pojawił się kawałek morza by każde chętne dziecko mogło się w nim „zanurzyć” i poczuć się jak w podwodnej krainie. Wszystkiemu towarzyszył piknik, gdzie główną rolę odgrywały arbuzowe żaglówki, zaś na podwieczorek dzieci samodzielnie przygotowały sobie łódeczki z gofrów – same pyszności! Atrakcji jednak nie było końca, piątek okazał się bardzo kreatywny – przedszkolaki wspólnie tworzyły piękne obrazy na foli w ogrodzie przedszkolnym, a dodatkowo, by w pełni móc poczuć wakacyjne nastroje, każdy mógł stworzyć coś pięknego na swojej buzi, dzięki malowaniu twarzy.

Aż szkoda rozstawać się na weekend i opuszczać przedszkolne mury, na szczęście do końca lata pozostało jeszcze troszkę czasu, dlatego przypuszczamy, że czekają wszystkich jeszcze jakieś ciekawe przygody.