Gr. II w piątek wybrała się w podróż po Zaczarowanej Krainie Wróżki Fantazji. W tę podróż zaproszeni zostali rodzice, by aktywnie wspierali swoje pociechy. Dzieci swoją magiczna wycieczkę rozpoczęły od wypicia magicznego napoju oraz wypowiedzenia magicznego zaklęcia, po którym wszyscy mogli przejść przez zaczarowana bramę i wykonać zadania przesłane w liście przez wróżkę Fantazję. W magicznej krainie dzieci przypomniały sobie wygląd i nazwy figur geometrycznych, z których budowały magiczny pojazd, którym mogłyby poruszać się po Krainie Fantazji. Spotkały króliki w czarodziejskich kapeluszach, które segregowały, przeliczały, tworzyły zbiory, określały ich miejsce. Układały zaczarowane pudełka wg wielkości. Dokonywały analizy i syntezy słuchowej nazw przedmiotów ukrytych w pudełeczkach. Po wykonaniu wszystkich trudnych zadań, dzieci wraz z rodzicami zabrały się do wykonania własnej zaczarowanej różdżki.  Na koniec każde dziecko otrzymało medal za aktywny udział w podróży po Zaczarowanej Krainie Fantazji. Zapraszamy do galerii, by podziwiać piękne prace, które powstały przy udziale rodziców.