11 stycznia w przepięknej scenografii oraz w miłej, świątecznej atmosferze dzieci z grupy III wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością, czyli dziećmi z pozostałych grup i personelem przedszkola.W  jasełkowym przedstawieniu bohaterami odwiedzającymi Świętą Rodzinę z Dzieciątkiem były postacie z bajek. Mali artyści bardzo przeżywali swój występ, ale swoje role odegrali wspaniale, czego dowodem były gromkie brawa.Dzieci zaprezentowały specjalnie na tę okazję przygotowane kolędy, do których akompaniament stworzyli  Pani Regina Dyla  i Pan Henryk Goj.

Drzwi naszego przedszkola otwierają się szeroko nie tylko dla rodziców dzieci, ale również ich Babć i Dziadków, którym zadedykowano 13 stycznia bajkowe jasełka.Rodzice i Dziadkowie byli dumni ze swoich dzieci i wnuków – aktorów, którzy po zakończonym spektaklu obdarowały swoich najbliższych drobnymi prezentami. Wspólne kolędowanie i  poczęstunek z Babcią i Dziadkiem oraz rodzicami był dopełnieniem przygotowanej uroczystości.Spotkaniom towarzyszyła atmosfera radości, ale także zadumy i wspólnego przeżywania danej chwili.Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wykazali wielkie zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości w grupie III.