Liczna grupa przedszkolaków z Trójeczki przeżywała w tym tygodniu niezapomniane chwile, wszystkim towarzyszyła mobilizująca trema i poczucie niecierpliwości, jednak nareszcie przyszedł ten dzień! W czwartek najstarsze dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w PASOWANIU NA STARSZAKA. Okazało się jednak, że przed samym ślubowaniem, czeka ich nie łatwe zadanie!

Na naszej scenie pojawiła się pewna dziewczynka, która dokładnie sprawdziła, czy zebrane przedszkolaki są przygotowane, na to, by złożyć uroczyste przyrzeczenia i otrzymać miano starszaków. Nikt nie był zdziwiony, kiedy okazało się, że sześciolatki są doskonale przygotowane do tego wyzwania. Wszyscy osiągnęli sukces, a później, nawet rodzice złożyli swoje przysięgi.

Na koniec każdy przywdział piękny biret i został pasowany przez Panią Dyrektor czerwoną kredką. Nie zabrakło także dyplomów i rożków obfitości dla każdego dzielnego starszaka – raz jeszcze wszystkim gratulujemy oraz życzymy powodzenia i wytrwałości w nowej roli!