,,Bal w królestwie lodu!”- pod takim hasłem 15 lutego odbył się bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu założyły swoje piękne balowe stroje i zamieniły się w królewny, biedronki, wróżki. Spotkać można było również policjanta i Spider- Mena. …. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Pięknie udekorowana sala w zimowym klimacie wprowadziła wszystkich w radosny, balowy nastrój       i zachęciła  do wspólnej zabawy.  Pani wodzirej w  stroju Elsy, postaci z bajki ,, Kraina lodu”, pięknie porwała wszystkich do tańca. Nie brakowało ciekawych atrakcji i niespodzianek. Uśmiech nie znikał      z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Kolejny bal już za rok!