– Przed laty, w dawno zapomnianym królestwie żył sobie dobry król i dobra królowa, którzy ponad wszystko na świecie pragnęli dziecka. Pewnego dnia, ku radości wszystkich, królowa urodziła córeczkę… – tak rozpoczęła się „Śpiąca Królewna”, przedstawienie teatralne w wykonaniu przedszkolaków z grupy IV dedykowane najukochańszym Babciom i Dziadkom.

Zaproszeni goście mogli zobaczyć kolorową, pełną muzyki klasycznej i tańca opowieść o księżniczce, która za sprawą Złej Wróżki ukłuła się wrzecionem i zasnęła na 100 lat. Na szczęście Królewnę obudziła prawdziwa miłość odważnego Księcia. Raz jeszcze dobro zatriumfowało, a zło zostało pokonane. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków – aktorów, którzy brawurowo zagrali swoje role. Kostiumy i scenografia przygotowane specjalnie na tę okoliczność również wzbudziły wśród gości duży podziw. Dzieci po zakończonym spektaklu zostały nagrodzone gromkimi brawami, a one z wielką miłością odwdzięczyły się obdarowując swoich najbliższych samodzielnie wykonaną ramką na zdjęcie. Wspólny poczęstunek z Babcią i Dziadkiem był dopełnieniem przygotowanej uroczystości. Czas, który spędziliśmy wspólnie był wyjątkowy. Mogliśmy poznać się bliżej, posłuchać ciekawych historii, bo któż nie opowiada o swoich wnukach piękniej, niż Babcia i Dziadek.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wykazali wielkie zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości w grupie IV.