W piątek 14 czerwca w grupie najmłodszej odbyło się wydarzenie, które połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca – DZIEŃ RODZINY.

Podczas spotkania z rodzicami, dzieci prezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczne, recytatorskie i taneczne. Wręczyły także ukochanym rodzicom przygotowane serduszka z odbitymi swoimi rączkami.

Przygotowana uroczystość stała się  także okazją do wręczenia podziękowań  dla rodziców, którzy aktywnie włączyli się w życie grupy i przedszkola. Również „Misie” nie pozostały bez prezentów, każde dziecko zostało obdarowane kuferkiem z niespodzianką w środku.

DZIEŃ RODZINY w grupie „Misiów” pozostawił na wszystkich niezapomniane wrażenie. Był to czas wspólnej zabawy i odpoczynku, pozwolił spotkać się dzieciom z dorosłymi, stać się okazją do integracji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości
DNIA RODZINY!!!