Już kolejny raz najmłodsi członkowie Klubu Młodego Wolontariusza z dużym zapałem zaangażowali się w organizację słodkości pełnych miłości dla Mieszkańców lublinieckiego Domu Kombatanta. W miniony wtorek, dokładnie 14. listopada grupa dzieci z Trójeczki odwiedziła Seniorów, by wręczyć im paczuszki z wypiekami.

Całość zakończyła się ogromnym sukcesem – liczymy na to, że radość Mieszkańców Domu Kombatanta z naszej wizyty i upominków była równie wielka, jak zapał przedszkolaków i ich rodzin podczas przygotowań! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i wsparcie, a Seniorom raz jeszcze życzymy uśmiechów każdego dnia!