„Nigdy nie zapominaj się uśmiechać, bo dzień bez uśmiechu jest dniem straconym”                                                                                                                                        -Charles Chaplin-

4 października obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Śmiech łączy ludzi, jest formą komunikacji, dlatego dzieci z grupy II przygotowały dla swoich młodszych koleżanek i kolegów program artystyczny. Nasi mali artyści recytowali  wiersze, śpiewali piosenki, także z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych.

Brawom  nie było końca!!!  Pokazywanie uśmiechu „od ucha do ucha” wprowadziło wszystkich w świetny nastrój.  Dopełnieniem spotkania integracyjnego było wręczenie przedszkolakom z grupy „Biedronek” medali z uśmiechem.