Komunikat w sprawie organizacji pobytu dzieci podczas wakacji
w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym  nr 3 w Lublińcu

Szanowni  Rodzice!

Uprzejmie informujemy, iż w obecnej sytuacji epidemicznej nie ma możliwości zorganizowania dyżurów wakacyjnych w formie z lat ubiegłych. W związku z powyższym informujemy, że  zgodnie z Zarządzeniem nr 176/2020 Burmistrza miasta Lubliniec z dnia 17.06.2020 r., na wniosek Rady Rodziców i Dyrektora, ustala się przerwę w funkcjonowaniu przedszkola  od 01.08.2020- 31.08.2020 r.

W miesiącu lipcu dyżur wakacyjny w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3 dla dzieci, których rodzice zgodnie z deklaracją (do dnia 15.06.2020 r.)  potwierdzili pobyt dziecka w okresie wakacji, zobowiązani są do:

1. Zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród dzieci, rodziców i pracowników w trakcie prowadzonych zajęć w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3 w Lublińcu.
  2. Zapoznania się z zaleceniami dla rodziców/opiekunów prawnych podczas pobytu dzieci w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3  w okresie pandemii – Zakładka COVID-19
  3. Wypełnienia i dostarczenia do przedszkola do dnia 29.06.2020 r. dokumentów:
    1. Wniosek o  przyjęcia dziecka*
      * nie dotyczy dzieci, które już uczęszczają do przedszkola podczas pandemii !

Jednocześnie przypominamy, że  zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN w dalszym ciągu w pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci rodziców pracujących.

Załączniki do pobrania:

1. WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 – WAKACJE