„Ze wszystkich spraw miłość jest najważniejsza. Jest ona potężną siłą, którą rozporządza człowiek. Ona się zawsze odnawia, gdy rodzi się dziecko. Studia nad miłością prowadzą nas do źródła, z którego wytryska, czyli do dziecka.” M. Montessori

14 lutego to dla Trójeczki nie tylko Święto Zakochanych, lecz również DNI OTWARTE, przygotowane z myślą o tych, którzy przedszkole mają niebawem pokochać. Dlatego chcemy serdecznie zaprosić Rodziców wraz ze swoimi dziećmi do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które organizowane jest właśnie z myślą o Was i Waszych Pociechach, a które bez Was odbyć się nie może! Dołożymy wszelkich starań by ten dzień był niezapomniany – pełen samych pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń. Chcemy, by każdy nas odwiedzający poczuł ciepłą, pełną wsparcia i współpracy atmosferę, która na co dzień panuje w naszych progach. Aby wyzwolić w najmłodszych, którzy lada moment będą wkraczali w zupełnie nowy dla siebie świat, ogrom szczęścia i otwartości, jaka czeka ich również z naszej strony, by podczas tej gościnnej wizyty poczuli się, jak w miejscu sobie znanym i bliskim.  Byście także Wy, drodzy Rodzice, mogli zobaczyć, jak wygląda praca z dzieckiem w Trójeczce, byście poczuli, że jest przedszkolem przyjaznym dla każdego.

Trójeczka to miejsce niezwykłe – jedyne w naszym mieście przedszkolem Integracyjne, w którym wspólnie poznają świat dzieci zdrowe oraz te o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W naszym przedszkolu, kadra o szerokich kwalifikacjach oraz specjaliści robią wszystko, by umożliwić każdemu dziecku wszechstronny rozwój, dostosować metody i formy pracy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji oraz przygotować wszystkich podopiecznych do samodzielnego poznawania świata, odnajdywania się w nim oraz pełnej aktywności. Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe, w każdym staramy się odkryć to, co najlepsze, by na tym budować jego rozwój oraz kierować nim tak, by stało się twórcą samego siebie. To właśnie dzieci są dla nas niczym drogowskaz, wskazując, co dla nich ważne i potrzebne oraz którędy mamy podążać.

HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH