W tym tygodniu przenieśliśmy się do Krainy Smerfów. Cały czas spędzony w Trójeczce przepełniony był ciekawostkami i atrakcjami oraz ulubionymi zajęciami dzieci.  Braliśmy udział w quizie „Co wiemy o Smerfach?”, wykonaliśmy wspaniałe makiety „Smerfnej Krainy”.  Rozwiązywaliśmy również „Muzyczne zagadki Harmoniusza”. Nie zabrakło oczywiście codziennej sporej aktywności ruchowej w ogrodzie przedszkolnym i na sali gimnastycznej. Sporym wyzwaniem i sprawdzeniem naszej kondycji był udział w zawodach sportowych „Smerfne zadania” podczas których poza sporym wysiłkiem czekała nas również odrobina „przyjemności” np. w „sztafecie cukierkowej”

W czwartek wszyscy wybraliśmy się na rynek, aby wziąć udział w Miejskim Projekcie Streetworkingowym – Lubliniec Miasto Pozytywnych Emocji. Pod Krzywą Sceną czekały na nas atrakcje przygotowane przez pracowników PKO BP w Lublińcu.

Na zakończenie tygodnia odbył się w przedszkolnym ogrodzie bal „Wesoły taniec Smerfów” podczas którego poza wspaniałą zabawą i wygibasami robiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce prezentując swoje wspaniałe smerfne przebrania.

A w przyszłym tygodniu…?