Kajtek z grupy ananasków wziął udział w konkursie organizowanym w Przedszkolu Miejskim nr 8, zatytułowanym „Rośniemy bezpiecznie i zdrowo”.  Konkurs miał formę quizu. Zadaniem dzieci było rozwiązanie wielu zadań dotyczących bezpiecznej zabawy, zdrowego odżywiania oraz zdrowego stylu życia. Musiały również wykazać się znajomością numerów alarmowych oraz sprawnością i tężyzną fizyczną. Przedstawiciel naszego przedszkola z wszystkimi zadaniami poradził sobie bardzo dobrze, czym udowodnił, iż posiada dużą wiedzę o zasadach zachowania bezpieczeństwa w każdej sytuacji  oraz sposobach odżywiania się, które wpływa na sprawność fizyczną zdrowego dziecka. Gratulujemy Kajtkowi wiedzy i życzymy sukcesów podczas udziału w innych konkursach.