18 czerwca w grupie III odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego połączone z Dniem Mamy i Taty. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów  i koleżanki.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, a rodzicom wręczyły samodzielnie przygotowane obrazki. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice docenili ich wysiłek dużymi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, a także piękne dyplomy.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień
oraz nowych wspaniałych przyjaźni.