Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym.

Termin składania prac konkursowych do 24 listopada 2017 roku.

Regulamin konkursu:

I. Organizatorzy konkursu – Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3 w Lublińcu (Jolanta Francisczok, Jolanta     Monkos, Daria Krawczyk).
II. Uczestnicy konkursu – dzieci z przedszkoli na terenie Lublińca wraz z rodzinami.
III. Cele konkursu – wzmocnienie pozytywnych relacji dzieci ze swoimi rodzinami (rodzicami, dziadkami, rodzeństwem), uchwycenie na fotografii najpiękniejszych miejsc związanych z naszym regionem, stworzenie okazji do współpracy dzieci i członków rodzin, współpraca pomiędzy przedszkolami znajdującymi się na terenie Lublińca, rozbudzenie wrażliwości twórczej i kreatywności, budowanie wiary dzieci we własne możliwości.
IV. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do przedszkoli z Lublińcu.
V. Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii ujmującej najbardziej charakterystyczne elementy krajobrazu Śląska.
VI. Wymagania konkursowe:
każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie w rozmiarze A4,
każda fotografia powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz rodziców, a także nazwą placówki do której dziecko uczęszcza.
do każdej pracy konkursowej powinna być dołączona karta zgłoszenia.
VII. Prace konkursowe należy składać w swoim przedszkolu do dnia 24. Listopada 2017 roku, kolejno zostaną one odebrane przez organizatorów konkursu.
VIII. Ocena prac i wybór zwycięzców:
zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatorów konkursu,
jury dokona oceny prac konkursowych uwzględniając ich pomysłowość oraz oryginalność
IX. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 3 w Lublińcu do 8. grudnia 2017 roku.
X. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.
XI. Uczestnictwo w konkursie jest tożsame z akceptacją niniejszego regulaminu.
XII. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu oraz zgodą na publikację prac.
XIII. Wszystkie kwestie, których nie obejmuje niniejszy regulamin ustala i rozstrzyga Organizator.