W atmosferze serdeczności i troski o ukochane osoby we wtorkowy poranek dzieci  z grupy IV spotkały się z panią z biblioteki. Pani Asia przygotowała dla przedszkolaków mnóstwo walentynkowych niespodzianek. Na wstępie opowiedziała o patronie zakochanych -świętym Walentym, a następnie dzięki teatrowi kamishibai przedstawiła piękną bajkę o zakochanym Franklinie. Po pełnej wrażeń bajce przedszkolaki zabrały się do wykonania walentynek dla bliskich.  Serca pełne uśmiech wyszły znakomicie. Dzieci w podziękowaniu obdarowały panią Asię wcześniej przygotowaną walentynką.   W wesołej scenerii, w odświętnych przebraniach i pełni walentynkowych pomysłów nasi młodzi czytelnicy mieli poranek pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Dziękujemy pani Asi  za tak piękny poranek!!!