Uwielbiamy robić babki z piasku, a kopanie w ziemi to dla nas największa frajda. Nareszcie nadeszła długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią rozpoczął się sezon sadzenia wiosennych nasion. W grupie II stworzyliśmy nasz Mały Ogródek. Na wacie umieściliśmy nasionka rzeżuchy, a w małych doniczkach cebulkę żeby wyrósł z niej długi, zielony szczypiorek, w pozostałych majeranek i bazylię. Jesteśmy strasznie ciekawi co z nich wyrośnie, oby nie ,,gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie”, bo nie mamy tyle miejsca w naszej sali. Następnie ,,uzbrojeni” w grabki i łopatki poszliśmy pracować do ogrodu przedszkolnego, który niebawem będzie cieszył oko swymi barwami, dzięki zasadzonym przez nas kwiatom. Prace w ogrodzie sprawiły nam ogromną przyjemność i dlatego postanowiliśmy w słonecznych promieniach uporządkować nasz ogród przedszkolny. Teraz czekamy na wiosenny deszczyk i słoneczko, aby podziwiać efekty naszej pracy.