Kolejny wspaniały tydzień za nami. W poniedziałek po miłym powitaniu wszyscy wspólnie obejrzeliśmy bajkę pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Zaraz po bajce czekało na nas ciekawe zadanie – składanie przygotowanych w kopertach puzzli i kolorowanie ich.

Codziennie czekały nowe atrakcje i niespodzianki. Sporym wyzwaniem  okazały się konkurencje sportowe „Zaczarowane jabłuszko”, gdzie dzieci wykazywały się niezwykłą zwinnością i sprawnością fizyczną podczas wykonywania kolejnych zadań. W nagrodę za ciężka pracę czekała na dzieci prawdziwa jabłkowa uczta. Bawiliśmy się naprawdę wspaniale!!! Ciekawą pracą plastyczno – techniczną było wykonanie luster z kartonu, cekinów i folii aluminiowej, które możemy podziwiać  w naszej galerii. Wspaniałą zabawą  było również samodzielne przygotowanie pizzy oraz piknik w ogrodzie przedszkolnym. Każda z grup dzielnie poradziła sobie  ze wszystkimi wyzwaniami!!!

Ostatni dzień tygodnia rozpoczął się od wspólnych tańców i pląsów  w ogrodzie przedszkolnym w przebraniach do bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.  Wszystkie stroje były  wspaniałe i kolorowe, a dzieci chętnie pozowały do zdjęć   w fotobudce.

Kolejny tydzień bawiliśmy się tak doskonale, że z niecierpliwością czekamy na następne atrakcje i  bajkowe niespodzianki!!!