Ostatni wspaniały tydzień „Bajkowych wakacji” za nami. W poniedziałek po wspólnym powitaniu wszyscy obejrzeliśmy bajkę pt. „Trzy świnki”, która wprowadziła nas w ostatnie już dni wspólnych zabaw w „Trójeczce”. Zaraz po bajce czekała na nas moc atrakcji w ogrodzie przedszkolnym – czyli wakacyjne zabawy na świeżym powietrzu – ciuciubabka, berek, skakanie w gumę oraz zabawa z dużymi bańkami mydlanymi.

Codziennie czekały nowe atrakcje i niespodzianki. We wtorek zaraz po śniadaniu poszliśmy na rynek pod „Krzywą scenę” aby włączyć się w akcję      „WIELKIE MALOWANIE” w ramach Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji. Bawiliśmy się naprawdę wspaniale!!!

Ostatni dzień naszej bajkowej podróży  rozpoczął się od wspólnych tańców        i pląsów  w ogrodzie przedszkolnym w przebraniach do bajki „Trzy świnki”.  Wszystkie stroje były  wspaniałe i kolorowe, a dzieci chętnie pozowały do zdjęć   w fotobudce.

W ostatnim  tygodniu, choć nieco krótszym  bawiliśmy się równie doskonale, mamy nadzieję, że każdy spędzony dzień podczas „Bajkowych wakacji” był dla dzieci radosny, twórczy i inspirujący do dalszych zabaw          w domu.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizowanie wakacji w naszym Przedszkolu. Dzięki Waszemu wsparciu to, co zaplanowaliśmy dla przedszkolaków mogło być jeszcze atrakcyjniejsze. Dla Was i Waszych Pociech życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy

Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 3