Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Wiele radości sprawia im kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. Tym razem swoje święto obchodził Marcel z grupy Skrzatów. Jak zawsze w tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wspaniałej zabawy. Na początku dzieci zaprosiły jubilata na specjalnie przygotowane krzesełko, gdzie wspólnie zaśpiewały „Sto lat” i złożyły serdeczne życzenia urodzinowe. Następnie Marcel zaprosili swoje koleżanki i kolegów na przyniesiony zdrowy poczęstunek, związany z realizacją programu promującego zdrowie. Później nadszedł czas na przygotowanie pamiątkowego albumu urodzinowego. Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia dla Marcelka, a mamie dziękujemy za przygotowanie witaminkowych pyszności.