„Bezpieczne wakacje”

Bezpieczne wakacje to jest ważna sprawa,

Bo przecież w wakacje nie tylko zabawa.

Kiedy wyjeżdżamy, to o zdrowie dbamy

I przepisy wszelkie zawsze przestrzegamy!!.

Jak co dzień w naszym przedszkolu dzień pełen atrakcji. W związku ze zbliżającymi się wakacjami naszą placówkę odwiedzili przemili goście z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, Pani Agnieszka, Monika oraz Panowie Łukasz i Seweryn.       Lublinieccy policjanci spotkali się z dziećmi, by rozmawiać o tym, jak spędzić bezpiecznie wolny czas w trakcie wakacji. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię oraz omówili co należy zrobić gdy się zgubimy. Policjanci przestrzegali również dzieci przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk i organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.

Podczas pogadanki dodatkowo zawitał do nas niespodziewany niebieski gość !! Sznupek, który przywitał się z dziećmi i pozował do zdjęć. Na zakończenie dzieci czekała obiecana  przez Panią Agnieszkę niespodzianka ,wszystkie przedszkolaki mogły zasiąść w policyjnym  wozie i motorze, z czego najbardziej zadowoleni byli chłopcy :).

Dzień pełen wrażeń zakończony sukcesem i uśmiechem „trójeczkowych” milusińskich. Dziękujemy za odwiedzinki i, zapraszamy ponownie, a pani Agnieszce życzymy powodzenia !! 😉

Kategorie: 2020/2021