Dnia 1 czerwca 2016 r.  nasze przedszkolaki uczciły swoje wielkie święto „Dzień Dziecka”. Dzień rozpoczęliśmy od wyjątkowego śniadania przygotowanego dla naszych milusińskich przez panie kucharki, a po zjedzeniu pełni sił i werwy wszystkie grupy zgromadziły się na słonecznym,  i pełnym kolorowych balonów placu przedszkolnym. Tego dnia nie zabrakło zabaw sportowych i atrakcji, które odbywały się na świeżym powietrzu. Wielką radość sprawiły dzieciom przeróżne sportowe konkurencje, po których na każdego uczestnika czekała słodka nagroda. Po sportowych zmaganiach nadszedł najradośniejszy  moment- wręczenie prezentów.  Wszystkie dzieci otrzymały piękne kolorowe zabawki. Kolejną atrakcją była wesoła zabawa wśród wirujących baniek mydlanych. W całym ogrodzie rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca. Na zakończenie królowały pyszne kiełbaski, które dzieci zjadały ze smakiem na przedszkolnym pikniku. Pełne wrażeń, emocji i  radości wróciły do swoich sal.