29 sierpnia w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do przedszkola  przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor,  która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki,  jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia przedszkola, uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, plastycznych, zabawy z liną oraz zabaw sensorycznych.  Później nastąpiła najmilsza część dla naszych gości – słodki poczęstunek.  Było wiele radości i śmiechu.  Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców, był to mile spędzony czas.

Kategorie: 2021/2022