Kontakt

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3, ul. Wojska Polskiego 6, 42-700 Lubliniec, sekretariat@pm3.lubliniec.pl, tel. 34 351 14 03

„Dobro daje dobro, a uśmiech wywołuje uśmiech”

              18 marca po raz drugi w przedszkolnej „Trójeczce” obchodziliśmy Dzień Motyla, czyli dzień wrażliwości i spełnienia marzeń. Dzieci w oczekiwaniu na to wydarzenie razem z nauczycielkami przygotowały papierowe motyle, które stanowiły barwne elementy „motylowego”, przedwiosennego spaceru. Rozdawaliśmy również papierowe motyle przechodniom, wywołując na ich twarzach promienny uśmiech. Byliśmy także w Urzędzie Miejskim i Zespole Obsługi Placówek Oświatowych w Lublińcu, gdzie powitały nas Panie Anna Jonczyk- Drzymała, wiceburmistrz Lublińca i Marzena Grzyb, dyrektor ZOPO w Lublińcu.

                    Natomiast 21 marca pięknie przyozdobionym wózkiem, w którym znalazła się żywność pozyskana w czasie Wielkanocnej Zbiórki Żywności wyruszyliśmy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lublińcu. Nasi „trójeczkowi” przedstawiciele przekazali zebrane artykuły z myślą o osobach chorych, samotnych , bezdomnych i najuboższych. Podczas tegorocznego Dnia Motyla nasi Młodzi Wolontariusze radzili sobie wyśmienicie, sprawiając, że nasze serca jeszcze bardziej stały się wrażliwsze na potrzeby innych ludzi.

galeria

Przejdź do treści Przejdź do menu