„W dzień Przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami kto tylko chce” – czyli obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w Trójeczce.

Nasze Przedszkolaki obchodziły swoje święto  w poniedziałek 20 września. Głównym celem tej wspaniałej uroczystości było  czerpanie radości ze wspólnej zabawy, która jest oczywiście ulubioną formą spędzania czasu przez nasze dzieci.

Tego dnia przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy przez panią Dyrektor, która powitała Wszystkich na podwórzu przedszkolnym. Następnie dzieci pobiegły do licznych atrakcji przygotowanych przez Grono Pedagogiczne oraz Radę Rodziców. Na dzieci czekała wspaniała dmuchana zjeżdżalnia, malowanie kolorowymi farbami na foli oraz  dużych kartonach,  kolorowe tatuaże,  malowanie buzi,  duże bańki mydlane, wesoły tor przeszkód,
a w nim: rzuty piłką do paszczy dinozaura, przejście przez tunel, przenoszenie balonów kijami, ścieżka sensoryczna, wesołe zabawy przy scenie przedszkolnej: malowanie na balonach, disco przy dziecięcych przebojach, a także stoisko do samodzielnego wykonania biżuterii !!!

Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie tak wspaniałego, wypełnionego różnymi atrakcjami dnia  na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka – mianowicie kolorowy i pełen owoców podwieczorek, który dzieci komponowały samodzielnie według własnego pomysłu.

Dzień ten dostarczył dzieciom okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Wszystkie przedszkolaki serdecznie dziękują Radzie Rodziców za piękne dekoracje, sfinansowanie dmuchanej zjeżdżalni oraz pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości.

DZIĘKUJEMY !!!

Kategorie: 2021/2022