Piątek stanowił wyjątkowe podsumowanie tygodnia, przedszkolaki odbyły podróż w czasie i znalazły się w antycznej Grecji, to specjalnie dla nich zorganizowano plenerową ucztę.

Zakończenie tygodnia dla wszystkich stanowiło zaskoczenie – takiego pikniku jeszcze nie było,  winogrona i arbuzy  wypełnione sokiem nie tylko smakowały wyśmienicie, ale dodatkowo nadawały charakteru wydarzeniu, w którym każdy miał okazję uczestniczyć. Dzieci przybierały greckie stroje oraz ozdabiały je lub swoje głowy zielonymi wieńcami – to była naprawdę udana zabawa. Do tego nie zabrakło wspaniałej scenerii, dzięki której, każdy chętny mógł zrobić sobie zdjęcia, by utrwalić tę wyjątkową podróż do starożytnego świata.  Podtrzymaliśmy również trójeczkową wakacyjną  tradycję – dzieci samodzielnie przygotowały sobie talarki z wafli i przepysznych konfitur. Zwieńczeniem wszystkich zmagań, były wyczekane przez najmłodszych zabawy z wodą – kręgle z wykorzystaniem wodnych balonów okazały się czymś naprawdę angażującym każdego!

W taki sposób śródziemnomorska przygoda z Trójeczką dobiegła końca, wszyscy pamiętamy jednak, że przed nami jeszcze jeden wspólny tydzień, póki co nikt nie zdradził, co dla naszych wytrwałych podróżników przyniosą ostatnie dni sierpnia.