19 listopada w naszym przedszkolu pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim w życiu przeżyły nowo przyjęte przedszkolaki z grupy I i II.

Podczas uroczystości dzieci pokazały zdobyte w ciągu dwóch miesięcy umiejętności. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i udowodniły wszystkim, że zasługują na miano przedszkolaka. Po występach artystycznych dzieci wraz z rodzicami zdały krótki egzamin oraz złożyły uroczyste ślubowanie. Po wygłoszeniu przez dzieci i rodziców przysięgi, pani dyrektor, dotykając każdego malucha pięknym ołówkiem włączyła go do grona przedszkolaków. Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, przypinki oraz wspaniałe rożki obfitości. Były to bardzo wzruszające chwile zarówno dla rodziców jak i dzieci.