WAKACJE – to czas urlopów, odpoczynku i słonecznych dni, na które każdy z nas czeka przez cały rok. Kojarzy się nam z wyjazdami w góry, nad morze, nad jeziora, do dziadków… Niestety nie każdy może wyjechać od razu, albo zostaje przez całe wakacje w domu. Dlatego żeby umilić ten czas dzieciom, które zostały zapisane na czas wakacyjny do przedszkola przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Z powodu remontu naszego przedszkola pierwsze tygodnie spędzamy w przedszkolu nr 4 w „Steblusiu”, gdzie zostaliśmy bardzo miło przyjęci.

Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie możemy spędzać dużo czasu na placu zabaw, gdzie w zacienionym miejscu bawimy się w piaskownicy, na zjeżdżalni i huśtawkach. Nie zabrakło zabaw ruchowych  w „klasy” i „chłopa”, ozdobiliśmy płytki chodnika naszymi pięknymi pracami kolorową kredą. Dużo się ruszamy, ćwiczymy naszą tężyznę fizyczną z wykorzystaniem sprzętu oraz naturalnych warunków terenu, tańczymy z wykorzystaniem nagrań CD.  W słonecznych rytmach prowadzona była przez panią Iwonę ZUMBA. Pierwsze wakacyjne dni – to urodzinki naszej koleżanki Emilki, nie zabrakło „100 lat”, życzeń, urodzinowych obrazków i piosenek dla solenizantki, która wraz ze swoją Mamą przygotowała dla przedszkolaków zdrowe owocowe musiki. Kolorowe posiłki, które same komponujemy bardzo nam smakują, a jeszcze bardziej smakują, gdy możemy je spożywać na podwórku. Wspólnie przygotowaliśmy owocowy koktajl i lody malinowe – mniam, palce lizać. Tyle atrakcji i niespodzianek, że nawet nie zorientowaliśmy się, że zbliżył się koniec pierwszego tygodnia zakończony DYSKOTEKĄ i wspólnymi tańcami na świeżym powietrzu.

Na następny tydzień też mamy przygotowane niespodzianki dla naszych przedszkolaków…a jakie ? zobaczycie sami…

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM RODZICOM zaangażowanym w przygotowanie materiałów do zajęć i niespodzianek dla naszych milusińskich, żeby mogli miło i radośnie spędzić czas na wspólnych zabawach i działaniach edukacyjnych.

DZIĘKUJEMY!!!

Kategorie: 2020/2021