Ostatni tydzień sierpnia w Trójeczce był niemałą okazją do poznania samego siebie i wielozmysłowego eksperymentowania. Poniedziałkowa przygoda była tylko przedsmakiem zakończenia wakacji.

Każdy przedszkolak mógł sprawdzić swoje możliwości i swoją czujność – na pierwszy ogień poszedł zmysł dotyku – poza zabawami z elementami sensoplastyki, które przyniosły ze sobą mnóstwo prawdziwej dziecięcej radości, pojawiły się również ćwiczenia sprawnościowe – tunele w ogrodzie i rozpoznawanie przedmiotów tylko za pomocą dłoni było ciekawym doświadczeniem dla najmłodszych. Kolejnego dnia wszyscy wytężali wzrok i sprawdzali różne prawa nauki podczas grupowych eksperymentów, a także mogli sprawdzić swój słuch podczas różnych zabaw z muzyką i dźwiękami. Na sam koniec pozostało sprawdzić swoje podniebienia i noski – quiz kulinarny – wzbudził nie mało emocji – nikt nie wiedział, czego może się spodziewać do powąchania lub skosztowania, kiedy miał zamknięte oczy. Okazało się, że przedszkolaki świetnie rozpoznają smaki, i choć miny czasem były kwaśne, wszyscy zakończyli dyżur w Trójeczce z szerokim uśmiechem. Niestety wakacje dobiegły końca i przyszedł wrzesień – na szczęście wiele gorących wspomnień letnich dni pozostało w naszych galeriach – zapraszamy!