Święta to magiczny czas, czas, w którym myślimy o bliskich, okazywaniu drugim ludziom życzliwości, pomocy, a także o prezentach … w takim właśnie klimacie w „Trójeczce” koordynatorki Klubu Młodego Wolontariusza przygotowały uroczystość z okazji „Dnia Wolontariusza”.

Grupa IV przedstawiła krótki program artystyczny poświęcony przyjaźni, dobroci, okazywaniu pomocy innym ludziom, wspólnie zaśpiewaliśmy znane piosenki o „koledze z przedszkola” oraz „radości w przedszkolu”, przypomnieliśmy Hymn „Trójeczki”. Jednak głównym celem naszego spotkania było zakończenie ogólnopolskiej akcji „SZLACHETNA PACZKA”. Na uroczystość zaprosiliśmy gości, którzy na co dzień pomagają innym i od lat związani są z tą akcją – panią Joannę Berbesz – koordynator XV edycji akcji „Szlachetna Paczka” na terenie naszego miasta oraz panią Marzenę Witek – przedstawiciela Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lublińcu, które przekazały naszym milusińskim podziękowania za włączenie się do akcji i przygotowanie tak wspaniałych prezentów dla WYBRANEJ RODZINKI. Uroczystość zakończyliśmy wręczeniem legitymacji nowym członkom naszego Klubu. Myślimy, że wszystkim zebranym, na długo zostanie w pamięci nasza uroczystość. W tym samym dniu przekazaliśmy „NASZĄ PACZKĘ” rodzinie Szymka.

Wszystkim wolontariuszom – tym małym i tym „troszeczkę większym” składamy serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu „SZLACHETNEJ PACZKI”.
Koordynatorki Klubu Młodego Wolontariusza
Jolanta Francisczok, Jolanta Monkos, Joanna Szejok