28.10.2015 r. odbyło się kolejne spotkanie dzieci z uczniami z ZSOT w Lublińcu, którzy zachęcali je do słuchania bajek. Tak jak na poprzednim spotkaniu tak i teraz, w każdej grupie dzieci wysłuchały czytanej przez nich bajki oraz uczestniczyły w ciekawych zabawach:

• Dzieci z grupy I wysłuchały bajki „O siedmiu koźlątkach”, kolorowały ilustracje do bajki oraz wzięły udział w zabawach kołowych.
• Gr. II wysłuchała bajki pt. „Kolorowe kredki”, a następnie kolorowała zakładki do książek.
• W grupie III dzieci wykonały ekspresyjny taniec do wysłuchanej bajki pt. „Czekolada”. Zabawiły się w poszukiwaczy czekolad ukrytych w sali, a na koniec rysowały swoją wymarzoną czekoladkę.
• Bajka grupy IV to „Trzy świnki”. Dzieci kolorowały ilustracje do bajki i uczestniczyły w zabawach kołowych powiązanych z treścią wysłuchanej bajki.
Dzieciaki bardzo ucieszyły się z kolejnej wizyty swoich dużo starszych kolegów. Z zainteresowaniem słuchały ciekawych bajek.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.