Dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 3 w Lublińcu został poinformowany o kontynuacji rozpoczętej od 8 kwietnia do odwołania akcji strajkowej nauczycieli w przedszkolu. W związku z brakiem możliwości zapewnienia prawidłowego funkcjonowania placówki i bezpieczeństwa wszystkim dzieciom, proszę o zgłoszenie w dniu 9 kwietnia dzieci, których rodzice  nie mają możliwości zapewnienia im opieki. Prosimy o dokonywanie zgłoszeń telefonicznie.

Opiekę nad dziećmi, które zostaną zgłoszone się do przedszkola, sprawować będzie dyrektor. Jednocześnie informujemy, że maksymalna ilość dzieci przebywających pod opieką jednego wychowawcy może wynosić 25 dzieci.

W związku z powyższym zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców o zapewnienie opieki dzieciom, w miarę możliwości, na czas trwania strajku.

Liczę na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji i związanych z tym niedogodnościami.

Dziękuję za wyrozumiałość
Dyrektor Janina Obrzud