Rok szkolny 2022/2023

ptaszek czer

II miejsce dla Zofii Nowakowskiej z grupy Jeżyków w konkursie plastyczno-literackim pt. „Okładka mojej ulubionej książki”. Konkurs organizowany był przez Bibliotekę Oświatową Klubu Jednostki Wojskowej. Zosię do konkursu przygotowała Pani Ewa Monkos.

                    Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

ptaszek czerWYRÓŻNIENIE dla Miłoszka z grupy „Pszczółek” w XVI Konkursie na Świąteczną Pisankę Wielkanocną organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ptaszek czerWYRÓŻNIENIE dla Hani z grupy Pszczółek w ogólnopolskim konkursie plastyczno – technicznym, organizowanym przez Przedszkole Miejskie w nr 29 w Sosnowcu „Bezpieczny miś”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

ptaszek czerI miejsca dla Andrzejka z grupy „Jeżyków” w konkursie profilaktycznym: plastyczno – technicznym pt. „Sensoryczny alfabet”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

ptaszek czerI miejsca dla Hani z grupy „Pszczółek” w konkursie profilaktycznym: plastyczno – technicznym pt. „Sensoryczny alfabet”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

ptaszek czerIII miejsce dla Patryka z grupy „Pszczółek” w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Bezpieczny miś”, zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 29 w Sosnowcu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ptaszek czerWYRÓŻNIENIE  dla Szymona Drozdzioka  z grupy Nutek w ogólnopolskim konkursie  plastyczno-technicznym pt. „Bezpieczny Miś”. Konkurs był  organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 29    w Sosnowcu.  Serdecznie gratulujemy wygranej

ptaszek czer

 

ptaszek czerSzymon i Bartosz z grupy Biedronek zdobyli nagrody w Rodzinnym Konkursie Profilaktycznym Konkursie Plastycznym „Wiem co jem, jestem zdrowy” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Lublińcu.

ptaszek czer

ptaszek czer

 

ptaszek czer

 

ptaszek czer

 

ptaszek czer

Rok szkolny 2021/2022

ptaszek-niebLaura z grupy Biedronek zdobyła  I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Lubliniec moje miasto, mój dom”, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 4 „Stebluś” w Lublińcu. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów 750-lecia Miasta Lublińca. Ada wykonała piękną, barwną i pomysłową pracę w którą włożyła wiele pracy.

ptaszek-niebAdrianna z grupy Misiów zdobyła  I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Lubliniec moje miasto, mój dom”, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 4 „Stebluś” w Lublińcu. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów 750-lecia Miasta Lublińca. Ada wykonała piękną, barwną i pomysłową pracę w którą włożyła wiele pracy.

ptaszek-niebZosia z grupy ,,Nutki” zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym pl.: ,,Lubliniec moje miasto mój dom”.

ptaszek-niebAgatka z grupy Misie wzięła udział w konkursie plastycznym „Opowiedzcie sami, jak zwyciężyć ze śmieciami” zorganizowanym z okazji XXIX Tygodnia Ziemi przez  Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Agata wykonała pracę dotyczącą ponownego wykorzystania ubrań, które są zbyt małe, niepotrzebne.

ptaszek-niebWyróżnienie dla Hanny Słoty za udział w międzyprzedszkolnym  konkursie „LUBLINIECKI MINI TALENT SHOW”, zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 1, Przedszkole Miejskie nr 2 oraz Miejsko- Powiatową Bibliotekę Publiczną im. J. Lompy w Lublińcu. Serdecznie gratulujemy Hani talentu muzycznego!!!

ptaszek-niebIII miejsca dla Mai Horst w XV Konkursie Plastycznym na Wielkanocną Pisankę organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

ptaszek-niebIII miejsce dla Andrzeja Gawina w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

ptaszek-niebWYRÓŻNIENIE dla Andrzeja Gawina  z grupy Jeżyki w ogólnopolskim konkursie  pt. „Moja sensoryczna książeczka”. Konkurs był  organizowany przez Przedszkole nr 9 w Rybniku. Praca Andrzeja zostanie przekazana do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rybniku i będzie wykorzystywana do terapii.Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy Andrzejkowi dalszych sukcesów!!!

ptaszek-niebwyróżnienie dla Miłosza Małczaka z grupy Jeżyków za udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pluszowy Miś moim przyjacielem jest”.

ptaszek-niebI miejsca dla Agatki z grupy Misiów za udział w XXI Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Moja ulubiona pora roku”.

ptaszek-niebI miejsca dla Magdy z grupy Misiów za udział w konkursie plastycznym o charakterze profilaktycznym „Bezpiecznym być i zdrowo żyć”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu.

ptaszek-nieb III miejsce dla Alicji Kroguleckiej  z grupy Misiów w I MIĘDZYPOWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM: ,,Psie historie”, którego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie. Konkurs zorganizowany był z okazji Międzynarodowego Dnia  Dogoterapii przypadający na 15.06.

ptaszek-nieb     ,, Brawo Anhelina”

Anhelinka z grupy „Nutek” wzięła udział w ogólnopolskim konkursie przygotowując piękną ekologiczną  grę planszową. Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne
w Trzebieży. Gratulujemy serdecznie!!!

ptaszek-nieb 1-sze miejsce dla Tyma Gajdy z grupy ,,Nutki”

Konkurs na ozdobienie anioła organizowany przez parafię św. Stanisława Kostki w lublińcu.

Rok szkolny 2020/2021

ptaszek-niebWyróżnienie dla Nadii i Kuby z grupy Ananaski za udział w konkursie plastycznym profilaktyczno – przyrodniczym „Pamietaj o niezapominajcie! Żyję w harmonii z przyrodą”, 

 

ptaszek-niebWyróżnienie dla Mai z grupy MISIE  w kategorii I- przedszkola w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu.

ptaszek-nieb I miejsca dla Milenki grupa Misie w regionalnym konkursie plastycznym BRATERSTWWO- kat. Przedszkola zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie i Komendę Hufca ZHP Częstochowa.

ptaszek-niebZ radością Państwa informujemy, iż z dniem 01 lutego 2021 nasza placówka otrzymała „Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie” i w związku z tym zostaliśmy przyjęci do Śląskiej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie. Tym samym zakończyliśmy pierwszy etap udziału w projekcie. Przed nami kolejne dwa lata pracy nad kształtowaniem u naszych dzieci nawyków i postaw prozdrowotnych.

ptaszek-niebPiotr Greszta grupa: ,,Ananaski”- 2miejsce Ogólnopolski konkurs origami

,,Wiosna dookoła”

ptaszek-nieb Zdobycie certyfikatu ,,Kubusiowi przyjaciele natury” grupa ,,Biedronki”

Wraz z Panią Dyrektor dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom i naszym podopiecznym za zaangażowanie w realizacje programu i mamy nadzieje na dalszą owocną współpracę.

Osoby koordynujące projekt: Renata Chodzyńska, Ilona Chmielowska – Kuberska

Rok szkolny 2019/2020

ptaszek-niebIII miejsce dla  przedszkolaków z grupy II za udział w konkursie „Zaczarowana choinka” organizowanym przez MDK w Lublińcu.

ptaszek-niebII miejsce dla Antoniny Dłubały z grupy IV  za udział w konkursie plastycznym – „Jan Paweł II w Życiu Naszej Rodziny”  organizowanym w ramach Projektu NADZIEJA, ZWYCIĘSTWO przez Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Częstochowie oraz Towarzystwo Patriotyczne KRESY.

Rok szkolny 2018/2019

ptaszek fioI miejsce dla Wiktorii Tarnowskiej z grupy II  za udział w konkursie plastycznym pt. „Jeż – pożyteczny zwierz” organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Kalinie. Wiktorię przygotowała Pani Renata Chodzyńska.

ptaszek fioII miejsce dla Antoniny Łebek z grupy II za udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Tosię przygotowała Pani Renata Chodzyńska.

Rok szkolny 2017/2018

ptaszek czer

Wyróżnienie dla  Mai Łopacińskiej, w konkursach: XXI Powiatowym Festiwalu Piosenki Religijnej, którego organizatorem był Zespół Szkół im. Św. E. Stein oraz  VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków w Sierakowie Śl. Maję do konkursów przygotowywała Mama Wioletta Łopacińska.

ptaszek czer

 

I miejsce dla  Nadii Basan z gr. IV w Konkursie Plastycznym na „Stroik Wielkanocny 2018” Zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 43 w Częstochowie.

ptaszek czer

III miejsce dla  Krysi Trzęsiok z grupy IV  w XI Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę w kategorii- przedszkole, organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Opiekunem  Krysi  była pani Marzena Sukiennik.

 

Rok szkolny 2016/2017

ptaszek-niebWyróżnienie dla Lena z grupy I, Emilka i Amelka z grupy IV w konkursie fotograficznym „Tajemnicze zakamarki Lublińca” oraz „Portret z książką”, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Montownia w Koszęcinie.

ptaszek-niebII miejsce dla Nadii Basan z grupy IV w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Wisła widziana oczami dziecka”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” w Lublińcu . Nadię  przygotowały do konkursu : Pani Renata Chodzyńska  i Daria Krawczyk.

ptaszek-niebWyróżnienie dla Oliwii Kluge  z grupy IV w konkursie plastycznym „Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”organizowanym przez Komendę Państwową Straży Pożarnej w Warszawie . Oliwię  – przygotowała pani Renata Chodzyńska.

    ptaszek-nieb    Wyróżnienie dla Nicolli Wojtaszek  z grupy IV w konkursie plastycznym „Świat w kolorach tęczy” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu. Nicollę  – przygotowała pani Renata Chodzyńska.

ptaszek-niebWyróżnienie dla Krystyny Trzęsiok  z grupy III w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną zorganizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu.  Krysię  – przygotowała pani Marzena Sukiennik.

ptaszek-niebIV miejsce dla Małgosi Czudaj z grupy IV w  Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Matematycznej zorganizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 6 . Małgosię  przygotowały do konkursu : Pani Renata Chodzyńska  i Daria Krawczyk.

Rok szkolny 2015/2016

ptaszek zieII miejsce dla HANI CHMURAK z grupy IV w VI Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym pt. „Strażak – Przyjaciel dzieci” w kategorii dzieci starszych. Hanię przygotowały panie – Jolanta Monkos i Jolanta Francisczok

ptaszek zieUdział Małgorzaty Czudaj z gr. III w Międzyprzedszkolnym Konkursie pod hasłem „Rosnę bezpiecznie i   zdrowo”.

ptaszek zieII miejsce dla Magdaleny Witek z grupy III podczas IV Konkursu Recytatorskiego zorganizowanego przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu pod tytułem „Polscy poeci dzieciom” oraz jedno z dziesięciu wyróżnień w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Bajkowe Recytacje” w Sierakowie Śląskim. Magdę – przygotowała pani Renata Chodzyńska

ptaszek zieWyróżnienie dla Agatki Żyłka  z grupy IV podczas IV Konkursu Recytatorskiego zorganizowanego przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu pod tytułem „Polscy poeci dzieciom” Agatkę – przygotowały panie Jolanta Francisczok i Jolanta Monkos

 

ptaszek zieWyróżnienie dla Jadzi Obrębskiej z grupy IV podczas „XIV Festiwalu Piosenki Religijnej dla przedszkolaków”. Organizator Zespół Szkół im.Edyty Stein w Lublińcu. Jadzię przygotowały panie Jolanta Francisczok i Jolanta Monkos

 

ptaszek zieIII miejsce dla MAĆKA GRZYB z grupy IV w konkursie plastycznym „Czyste powietrze – zdrowie lepsze” podczas XV Powiatowego Konkursu Ekologicznego. Organizator – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu.  Maćka przygotowały panie Jolanta Monkos i Jolanta Francisczok
ptaszek zie  I wyróżnienie dla Marty Podbioł z gr. III w konkursie „Pokaz mody ekologicznej”. Organizatorem konkursu był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu.

 

ptaszek zieWyróżnienie  dla  Agaty Żyłki   w konkursie plastycznym pt. „W Bajkowej Krainie Smoków i Dinozaurów”. Organizatorem było Miejskie Przedszkole nr 7  w Lublińcu. Agatkę  do konkursu przygotowała : Pani Jolanta Monkos i Jolanta Francisczok.

 

ptaszek zieZa udział dla Maćka Jańty w I Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Matematycznej zorganizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 6 . Maćka przygotowały do konkursu : Pani Jolanta Francisczok i Jolanta Monkos

 

ptaszek zieWyróżnienie  dla Magdaleny Witek   z gr. III w konkursie plastycznym pt. „Moja Ulubiona Bajka”. Organizatorem było Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3 w Lublińcu. Magdę  do konkursu przygotowała : Pani Renata Chodzyńska .

 

ptaszek zieIII miejsce dla Małgosi Czudaj  z gr. III w konkursie plastycznym pt. „Super Babcia i Dziadek”. Organizatorem był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu. Małgosię do konkursu przygotowała : Pani Renata Chodzyńska .

 

ptaszek zieI miejsce dla Nadii Basan  z gr. III w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego pt. „EKO-RAMKA” .

 

ptaszek zieI miejsce dla Oskara Grzyb  z gr. IV w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Komandosi w Wojsku Polskim” organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu . Oskara do konkursu przygotowały: Pani Jolanta Francisczok i Pani Jolanta Monkos.

 

Rok szkolny 2014/2015

ptaszek różWyróżnienie dla Kacpra Ciesielskiego z grupy III w V Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Powiatową Straż Pożarną w Lublińcu pod hasłem „Strażak – przyjaciel dzieci„. Praca konkursowa Kacpra powstała pod kierunkiem Pani Jolanty Francisczok oraz Pani Jolanty Monkos.

ptaszek różWyróżnienie dla Przemka Śliwa z grupy IV w konkursie recytatorskim dla przedszkolaków pt. „Wiosenne recytacje”, organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Sierakowie Śląskim. Do konkursu recytatorskiego Przemka przygotowała Pani Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk.

ptaszek różII wyróżnienie dla Roksany Szmajdy z grupy IV za udział w konkursie: Pokaz Mody Ekologicznej w XIV Powiatowym Konkursie Ekologicznym organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu. Do konkursu Roksanę przygotowywały Panie: Krystyna Pałka, Jolanta Francisczok, Jolanta Monkos.

ptaszek róż I miejsce dla Przemka Śliwa z grupy IV za udział w konkursie recytatorskim pt. „Wesołe strofy o zwierzętach” organizowanym przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. Do konkursu recytatorskiego przygotowywała Przemka Pani Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk.

ptaszek różWyróżnienie dla Juli Gambuś z grupy IV oraz dyplom otrzymała Paulina Kowalik z grupy II za udział w Festiwalu Piosenki Religijnej dla Przedszkolaków organizowanym przez Zespół Szkół im. św. Edyty Stein w Lublińcu. Do festiwalu przygotowała Julię Pani Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk, Paulinę Pani Agnieszka Gambuś.

ptaszek różWyróżnienie dla Przemka Śliwa z grupy IV oraz Jadzi Obrębskiej z grupy II za udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „Wiosna w poezji” organizowanym przez nasze przedszkole. Do konkursu przygotowywała Przemka Pani Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk, Jadzię Pani Agnieszka Gambuś.

ptaszek róż Wyróżnienie dla Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 3 za przygotowanie pracy pt. „Historia Lublińca” w konkursie „Bajka i legenda świata w życie nam się wplata” organizowanym przez portal www.egminy.pl. Scenariusz został przygotowany przez Panią mgr Jolantę Monkos oraz Panią mgr Jolantę Francisczok. Ilustracje do scenariusza wykonały dzieci z grupy III.

ptaszek róż Kamil Huber zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym, pt. „Komandosi w Wojsku Polskim – Misja w Afganistanie” organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Do konkursu przygotowała Kamila wychowawczyni mgr Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk.

 

Rok szkolny 2013/2014

ptaszek niebI miejsce dla Jasia Walaszek z gr. II w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Strażak – Przyjaciel Dzieci” organizowanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu. Jasia do konkursu przygotowały: p. Jolanta Francisczok i p. Jolanta Monkos.

ptaszek niebII miejsce dla Karoliny Góreckiej z gr. IV w konkursie plastycznym ” Moja ulubiona bajka„. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej. Karolinkę do konkursu przygotowała P. Renata Chodzyńska.

ptaszek niebIII miejsce dla Marty Radek z gr. III w konkursie plastycznym „Moja ulubiona książka„. Organizatorem konkursu była Księgarnia MATRAS. Nad przygotowaniem Marty czuwała wychowawczyni grupy – P. Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk.

ptaszek niebIII miejsce dla Bartosza Goyk z gr. IV w konkursie recytatorskim pod hasłem „Grunt to rodzinka„. Konkurs odbył się w Muzeum E. Stein, a organizatorami byli: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Przedszkole im. św. E.Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców. Bartosz – przygotowany przez Panią Renatę Chodzyńską – prezentował wiersz J. Tuwima „O panu Tralalińskim”.

ptaszek niebII miejsce w „Pokazie Mody Ekologicznej” zdobyli Mateusz Strużyk i Przemek Białas z gr. IV w konkursie organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Lublińcu.

ptaszek niebWyróżnienie Grupy Teatralnej „Tęcza” w V Edycji Przeglądu Małych Form Teatralnych pt: „Z EFSem na scenę” Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego województwa śląskiego.

ptaszek niebGr. IV zdobyła III miejsce w konkursie organizowanym przez MDK w Lublińcu pt.: „Zaczarowana choinka

ptaszek niebKlub Młodego Wolontariusza działający przy Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3 w Lublińcu otrzymał tytuł Śląskiego Wolontariusza 2013 roku przyznany przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach.

ptaszek niebKarolinka Górecka z gr. IV zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Komandosi w Wojsku Polskim” organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Karolince serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Rok szkolny 2012/2013

ptaszek żółNikodem Kaczmarczyk z gr. I został laureatem konkursu „Mój nocny przyjaciel” organizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Kalinie. Opiekunem merytorycznym była pani Agnieszka Gambuś. Nikosiowi gratulujemy II miejsca w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów.

ptaszek żół Natalka Kulińska z gr. IV pod kierunkiem pani Jolanty Monkos i pani Jolanty Francisczok zdobyła dla naszego przedszkola wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków w Sierakowie Śląskim.

ptaszek żół23.05.2013r. zespół Wesoła Trójeczka na VIII Wiosennym Koncercie reprezentował nasze przedszkole układem tanecznym TARANTELLA przygotowanym przez panie J. Monkos i J. Francisczok

ptaszek żół Dnia 17.05.2013r. Madzia Kansy i Emilka Januszka z grupy II wzięły udział w konkursie recytatorskim „Z przyrodą za pan brat” zorganizowanym podczas obchodów Międzyprzedszkolnego Święta Niezapominajki w Przedszkolu Miejskim nr 2. Wyróżnione dziewczynki przygotowała Pani Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk.

ptaszek żół Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu zorganizowała III Powiatowy Konkurs Plastyczny „Strażak – przyjaciel dzieci„, w którym nasze dzieci zdobyły: I miejsce – Kacper Kansy, III miejsce – Weronika Bula. Zwycięzcy przygotowani byli przez panią Jolantę Francisczok i panią Jolantę Monkos.

ptaszek żółW ogólnoprzedszkolnym konkursie plastycznym pt.: „Zdrowy ząbek„, który organizowały nauczycielki Agnieszka Gambuś i Blanka Synowiec brało udział 16 dzieci z wszystkich grup wiekowych. Wyróżnienie otrzymały: Kamila Rećko, Milena BanasikMarta Radek, Natalia Rokosa, Klaudia Ledwon, Zofia Gansiniec.

ptaszek żółW „XVII Powiatowym Festiwalu Piosenki Religijnej dla Przedszkolakówwyróżnienie otrzymała: Weronika Bula z gr. IV, którą przygotowywały panie Jolanta Francisczok i Jolanta Monkos. Udział w konkursie wzięła także: Zofia Gansiniec z gr. III, którą przygotowała pani Renata Chodzyńska.

ptaszek żółW „XII Powiatowym Konkursie Ekologicznym” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pt.: „ZIELONE PERŁY ŚLĄSKA” wzięły udział dwie najstarsze grupy z „Trójeczki”.

ptaszek żółGrupa IV, którą przygotowywały panie Jolanta Francisczok i Jolanta Monkos, wzięła udział w „Konkursie Plastycznym„.
I miejsce wywalczyła Natalia Imiołczyk, wyróżnienie zdobyła Natalia Kulińska.

ptaszek żółW konkursie na „POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ” wzięła udział grupa III przygotowana przez panią Renatę Chodzyńską. Gratulujemy Frankowi Dubasowi, który zdobył III miejsce. Wśród biorących udział byli także: Bartosz Goyk, Kacper Sordoń.

ptaszek żół W konkursie plastycznym organizowanym przez MDK na szczeblu miejskim pt.: „Świąteczna kartka wielkanocnaII miejsce zajęła Nina Zawierucha przygotowana przez panią Renatę Chodzyńska.

ptaszek żół W ogólnopolskim konkursie na kartkę świąteczną organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu
Magdalena Kansy zajęła III miejsce przygotowana przez panią Ilonę Chmielowską-Kołodziejczyk.

ptaszek żół W ogólnoprzedszkolnym konkursie recytatorskim pt.: „Leśne zwierzęta” wzięli udział reprezentanci wszystkich grup. Konkurs został przeprowadzony przez panie: Gambuś Agnieszkę i Synowiec Blankę. Nagrody otrzymali: Weronika Bula, Natalia Kulińska, Bartosz Goyk, Nina Zawierucha, Lena Maroń, Emilia Januszka, Julia Gambuś, Kamil Huber, Paulia Kowalik, Szymon Bartocha, Milena Banasik, Jakub Gondek, Nikodem Kaczmarczyk, Dominik Niewiadomski.

ptaszek żółVII Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem: „Od przedszkola strzelam gola” zakończyły się dla naszych dzieci sukcesem – otrzymaliśmy medale, a dla przedszkola puchar. W mistrzostwach brali udział: Julia Mostowy, Andrzej Janik, Filip Kasperczyk, Kacper Kansy, Maja Dorożyńska, Franciszek Dubas, Michał Osuch, Dawid Frischke, Klaudiusz Kus, Bartosz Goyk

ptaszek żółZa udział w „Światowym Dniu Tolerancji” i przygotowanie programu artystycznego podziękowania otrzymały dzieci z grupy II i wychowawczynie: Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk i Krystyna Pałka.

ptaszek żółW Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym wystąpiła grupa IV pod kierunkiem pani Jolanty Francisczok i pani Jolanty Monkos z programem artystycznym „Wesołych Świąt„, którego koniec stanowiło przekazanie życzeń świątecznych dla dzieci z ośrodka z udziałem języka migowego.

ptaszek żółDzieci uczęszczające na karate rywalizowały ze sobą w zawodach, które odbyły się 15.12.2012 r. Najlepszymi zawodnikami okazali się: I miejsce – Natalia Kulińska, II miejsceAndrzej Janik, III miejsceKlaudia Ledwon.

ptaszek żółGrupa III pod kierunkiem wychowawczyni pani Renaty Chodzyńskiej przygotowała ozdoby choinkowe i wzięła udział w konkursie „Zaczarowana choinka„. Za udział dzieciaki otrzymały podziękowania i słodycze.

Rok szkolny 2011/2012

ptaszek fio W konkursie przedszkolnym „Nasz nowy dąb” za wymyślenie imienia dla małego dębu, w wyniku losowania nagrody otrzymały: Magdalena Głusiec, Natalia Imiołczyk, Weronika Bula. Konkurs prowadziły: Jolanta Brodziak i Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk

ptaszek fioW „VII Koncercie dla Mamy” grupa IV wykonała „Taniec Czirliderek”. Grupa w składzie: Magdalena Dandyk, Frischke Kinga, Głusiec Magdalena, Hnat Natalia, Kaczmarczyk Maja, Kulińska Hanna, Pipiorska Karolina, Tarara Aleksandra, Świtała Jakub, Tokarz Przemysław. Choreografię opracowała i przygotowała dzieci mgr Renata Chodzyńska. W nagrodę dzieci otrzymały przytulanki-pluszaki, natomiast przedszkole otrzymało radioodtwarzacz.

ptaszek fio Nasza wychowanka Aleksandra Tarara została laureatką VIII Festiwalu Muzykujących Przedszkolaków Olesno 2012 zdobywając II miejsce.

ptaszek fio W Międzyprzedszkolnym Konkursie Fotograficznym pod hasłem „Spacer po Lublińcu” nagrody otrzymali: I miejsce – Rodzina Głusiec, II miejsce – Rodzina Śliwa, III miejsce – Rodzina Góreckich. Wyróżnienia otrzymały: Rodzina Mazur i Rodzina Jędryka. Koordynatorkami konkursu były mgr Jolanta Francisczok i mgr Jolanta Monkos.

ptaszek fio W III edycji Święta Niezapominajki, zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Lublińcu, za prezentację bajki o przyjaźni pt.: „Niegrzeczny PiotruśI miejsce zdobyli: Bartłomiej Malitowski i Karolina Pipiorska z gr. IV. Dzieci przygotowała wychowawczyni grupy, mgr Renata Chodzyńska.

ptaszek fio W Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „Nie jestem sam – pomagam„, zorganizowanym przez Klub Młodego Wolontariusza, który działa w naszej placówce, II miejsce wywalczyła Urszula Soja pod kierunkiem mgr Jolanty Brodziak. Wyróżnienie zdobyła Marlena Śliwa pod kierunkiem mgr Jolanty Francisczok i mgr Jolanty Monkos

ptaszek fio W XI Powiatowym Konkursie Ekologicznym zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 im. M. Grzegorzewskiej w Lublińcu pt: „Chrońmy nasze środowisko – to nie wysypisko!” w kategorii strój ekologiczny II miejsce zajął Jakub Świtała z gr.IV, wyróżnienie otrzymał Milan Rybka z gr.V. Dzieci przygotowała mgr Agnieszka Gambuś.

ptaszek fio W konkursie „Kartka świąteczna” organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu wyróżnienie z rąk dowódcy Jednostki Wojskowej otrzymała Urszula Soja przygotowana przez mgr Ilonę Chmielowską-Kołodziejczyk

ptaszek fio W konkursie „Zaczarowana Choinka” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3 zdobyło III miejsce.

ptaszek fio W konkursie plastycznym pt.: „Super Babcia i Dziadek” organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu w ramach realizowanego projektu „Jesień życia” dyplomy otrzymały dzieci z gr. IV przygotowane przez mgr Renatę Chodzyńską: Frischke Kinga, Kierat Daniel. Wyróżnienie otrzymały dzieci z gr. III przygotowane przez mgr Jolantę Monkos i mgr Jolantę Francisczok: Kulińska Natalia, Imiołczyk Natalia, Mostowy Julia

Rok szkolny 2010/2011

ptaszek zie Konkurs plastyczny „Spotkanie z Mikołajem” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Lublińcu Wyróżnienie dla Bartosza Szczecińskiego przygotowanego przez: mgr Jolantę Francisczok oraz mgr Jolantę Monkos.

ptaszek zie Konkurs plastyczny „Komandosi w Wojsku Polskim” zorganizowany przez Klub Garnizonowy I miejsce zajęła Urszula Soja. Nauczyciel przygotowujący mgr Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk.

ptaszek zie X Powiatowy konkurs „Pokaz mody ekologicznejI miejsce zajął Bartosz Szulc. Nauczyciel przygotowujący mgr Renata Chodzyńska.

ptaszek zie Konkurs plastyczny na „Świąteczną Kartkę Wielkanocną” o Puchar Dowódcy 1 PSK Lubliniec. II miejsce zajęła Urszula Soja. Nauczyciel przygotowujący mgr Ilona Chmielowska-Kołodziejczyk.

ptaszek zie Rozgrywki piłkarskie „Od przedszkola strzelam gola”. II miejsce zajęła IV grupa przedszkolaków przygotowanych przez nauczycielki mgr Jolantę Monkos oraz mgr Jolantę Francisczok.

Rok szkolny 2009/2010

ptaszek czerLaureatką głównej nagrody konkursu plastycznego „Nasza Armia w naszym mieście” została Maja Soja. Nauczyciel przygotowujący mgr Jolanta Brodziak.

ptaszek czerLaureatka Festiwalu Piosenki Przedszkolnej 2010 Paulina ObrębskaTęcza cza-cza„. Nauczyciel przygotowujący mgr Jolanta Francisczok.

ptaszek czer Z piosenką za pan brat” w Powiatowym Festiwalu Piosenki Religijnej dla Przedszkolaków wyróżnienie otrzymały: Wiktoria Doleżych za wykonanie piosenki „Mój Aniołku”, Paulina Obrębska za piosenkę „Wróbelki Kocha Bóg”. Nauczyciel przygotowujący mgr Jolanta Brodziak i mgr Jolanta Francisczok.

ptaszek czer Międzyprzedszkolny konkurs ekologiczny „Chrońmy co kochamy”. II miejsce zajęła Alicja Gomoluch, wyróżnienia otrzymały: Martyna Najgebauer oraz Julia Sojka. Nauczyciel przygotowujący mgr Jolanta Brodziak.

ptaszek czer Wewnątrzprzedszkolny konkurs fotograficzny „Piękno naszej przyrody” zorganizowany przez nauczycielki mgr Jolantę Monkos oraz mgr Jolantę Francisczok. I miejsce – rodzina Kasperczyk, II miejsce – rodzina Mazur, III miejsce – rodzina Głusiec Wyróżnienia otrzymały rodziny: Soja, Latocha, Pawlas, Pieniążek oraz Radek.

ptaszek czerMiędzyprzedszkolny konkurs „Święto Niezapominajki” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 2 laureatką została Wiktoria Doleżych, wyróżnienie otrzymała: Zuzanna Tarara. Nauczyciel przygotowujący mgr Jolanta Brodziak.

ptaszek czerIII Festiwal Piosenki „Czym dla Wojska jest piosenka”. II miejsce zajęła Wiktoria Doleżych za wykonanie piosenki „Oto nasz kraj”. III miejsce otrzymała Maja Soja. Nauczyciel przygotowujący mgr Jolanta Brodziak.

ptaszek czer Konkurs plastyczny „Zdrowy ząbek”. I miejsce zajęła Zuzanna Tarara, wyróżnienia otrzymali: Julia Sojka, Martyna Grati oraz Szymon Figlak. Nauczyciel przygotowujący mgr Jolanta Brodziak.

Przejdź do treści Przejdź do menu