13 stycznia rozpoczęły się ferie w naszym przedszkolu. Dzieci uczęszczające w tym czasie do przedszkola zapewnione będą miały ciekawe zajęcia  pobudzające je do różnych form aktywności, sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi oraz aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Zapewniamy przede wszystkim dobrą zabawę w gronie kolegów i koleżanek. Nie zabraknie zajęć plastycznych i muzycznych kształtujących motorykę małą i dużą. Dzieci wezmą udział w  ciekawych zabawach z chustą animacyjną, co pozwoli na integrację dzieci młodszych i starszych. Przypomnimy i utrwalimy sobie zasady bezpiecznego zachowania się podczas ferii zimowych. By rozwijać tężyznę fizyczną dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach ruchowych i ciekawych konkurencjach sportowych. Dzieci uwielbiają różnorodne zabawy integracyjne, więc nie zabraknie również i takich. Ciekawym punktem ferii będą zabawy i zajęcia w sali interaktywnej. Podczas relaksacji dzieci przeniosą się do Krainy Bajek. Ten zaczarowany świat zawsze wprowadza przedszkolaków w dobry nastrój.  Oczywiście przez cały czas dzieci będą mogły do woli korzystać w wolnym czasie z wyposażenia sal – puzzli, układanek, gier, klocków i wielu innych. Zwieńczeniem każdego tygodnia będzie dyskoteka. Wspólna zabawa, konkursy taneczne i gry integracyjne wprawią dzieci w bardzo dobry nastrój i wywołają radość oraz uśmiech na twarzach. Wszystkim przedszkolakom życzymy dobrej zabawy.