4 września w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3 w godzinach popołudniowych podczas Integracyjnego Pikniku Rodzinnego został otwarty nowy plac zabaw. W tym niewątpliwie ważnym dniu przedszkolakom towarzyszyli rodzice, dyrektor przedszkola Janina Obrzud, wraz z Z-cą Burmistrza Anną Jończyk-Drzymała, przewodniczącym Rady Miasta panem Gabrielem Podbioł oraz dyrektor ZOPO panią Marzeną Grzyb . Atrakcją pikniku były dmuchańce, pokaz aerobiku, malowanie twarzy, konkurencje sportowe.

Nie zabrakło również stoisk z pysznym domowym jedzeniem, a muzyczną oprawę przygotował zespół „Duet” . Największym jednak zainteresowaniem cieszył się piłkarski mecz rodzinny rozegrany przy aplauzie czyrliderek. Śmiechu i radości było co nie miara . Nowoczesny plac zabaw w „Trójeczce” to urządzenie do wspinania się, zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice….wszystko kolorowe i bezpieczne. Dodatkowym atutem placu zabaw jest wyodrębniona osobna część dla dzieci najmłodszych- 2,5 oraz 3-letnich. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania długo wyczekiwanego nowego placu zabaw w naszej „ Trójeczce”, a przedszkolakom życzymy wspaniałej zabawy .