Niezwykle zdolne przedszkolaki – zarówno Maluchy, Średniaki, jak i Starszaki – wraz ze swoimi rodzinami przyłączyły się do rodzinnego konkursu plastycznego organizowanego w ramach Projektu NADZIEJA, ZWYCIĘSTWO organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Częstochowie.

Dzieci z najbliższymi przygotowały wyjątkowe prace plastyczne, na których przedstawiły to, w jaki sposób Jan Paweł II łączy się z ich codziennym życiem. Wszyscy wykazali się ogromną pomysłowością, dzięki czemu powstały prawdziwe dzieła, które zostały zgłoszone do konkursu.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie, cieszymy się, że podzieliliście się z nami owocami swojej pracy, a wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia ?