.….chcemy sprawić by świat wokół nas stał się magiczny, by każdy z nas mógł poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Lubimy spotykać się w gronie najbliższych, by wspólnie zasiąść przy stole i spędzić czas w radosnym nastroju.

W podobny sposób postąpiła grupa III zapraszając do siebie rodziców i najbliższych przedszkolaków, aby razem smakować bożonarodzeniowych pyszności,  dzielić się rodzinnymi tradycjami i rozkoszować się płynącą zewsząd kolędą. Cieszymy się, że choć Święta już blisko, to znaleźliśmy moment, by choć na chwilę zatrzymać się i wspólnie celebrować ten grudniowy czas. Dziękujemy wszystkim i każdemu osobno za obecność w tym szczególnym dla każdego dziecka dniu oraz za pomoc w zorganizowaniu wspólnego świętowania.

Tym samym raz jeszcze życzymy wszystkim przedszkolakom, rodzicom i całym rodzinom wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych osób, by w Waszych sercach wciąż rozbrzmiewała kolęda. Radosnych Świąt!