Miło nam poinformować, iż w dniu 10 marca 2016 roku nastąpiło rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Makaronowe cuda ”.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Zarówno liczba prac jak i pomysłowość przerosły nasze oczekiwania. Prace, które otrzymaliśmy ujmują starannością i zaangażowaniem z jakimi zostały wykonane oraz oryginalnością pomysłu. Jednocześnie gratulujemy dzieciom talentu i dziękujemy za aktywną postawę rodzicom oraz rodzeństwu, którzy poświęcili wolny czas, aby wykonać tak wspaniałe prace. Życzymy dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że równie mile zostaniemy zaskoczeni podczas kolejnych edycji  konkursu.