9 maja przedszkolaki z grupy I miały okazję wejść do „CZEKOLADOWEGO AUTOBUSU”, jedynego w Polsce, w którym odbyły się słodkie i wesołe warsztaty.

„Czekoladowy autobus” – to miejsce przyjazne dzieciom, sprawiające radość, pobudzające wyobraźnię oraz sprzyjające budowaniu dobrych relacji.

Podczas słodkich warsztatów dzieci poznały proces powstawania czekolady, próbowały jak smakuje czekolada, z której tworzyły własnoręcznie swoją tabliczkę oraz swoje wymarzone autka, zajączki, motylki… także z czekolady.

Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał dyplom „Mistrza czekolady”, nie zabrakło również wspólnego zdjęcia. Wszystkie „Misie” wróciły do przedszkola syte i zadowolone, a swoje wyroby czekoladowe zabrały do domu.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Sodomskiej  za inicjatywę i organizację czekoladowych  warsztatów  oraz pozostałym rodzicom za wsparcie finansowe 🙂 !!!