Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w grupie drugiej. W dniu 10 grudnia zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie choinek na Kiermasz Świąteczny.

Rodzice przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniały się w prawdziwych artystów. Wszyscy z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali i jednocześnie świetnie się bawili.

Cieszymy się, że w okresie wielkich świątecznych przygotowań, szaleństwa zakupów, rodzice znaleźli czas na chwile spędzone w przedszkolnym gronie, przy dźwiękach kolędy, przy blasku świec, po prostu razem… na wspólnym kolędowaniu.

Było radośnie, bardzo rodzinnie, w powietrzu pachniało ciastem, makówkami i pierniczkami.

Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne, a nauczycielki podziękowały rodzicom za zorganizowanie poczęstunku, przygotowanie oprawy muzycznej i elementów dekoracyjnych.