14.04.2016t roje dzieci z gr. III – Marta Podbioł, Nadia Basan i Antoni Balcerzak oraz Maciej Grzyb z gr. IV wzięło  udział w XV Powiatowym Konkursie Ekologicznym, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu. Myślą przewodnią tegorocznego konkursu było hasło „Czyste powietrze – zdrowie lepsze!”. Maciek wziął udział w konkursie plastycznym. Wszyscy jesteśmy z niego dumni, gdyż udało mu się zdobyć III zaszczytne miejsce. Marta, Nadia i Antoś natomiast, wzięli udział w pokazie mody ekologicznej. Stroje przygotowali rodzice, za co bardzo im dziękujemy. Zgodnie z tematyką konkursu Antoś przebrany był za drzewo, a Marta i Nadia przemieniły się w piękne barwne kwiaty. Dzieci zaprezentowały się przy dźwiękach ekologicznej piosenki pt. „Kocham świat”. W tym konkursie też nie pozostaliśmy bez nagrody. Marta dostała I wyróżnienie.

Wszyscy cieszymy się z sukcesów naszych wychowanków i serdecznie gratulujemy im wygranej.