W związku z realizowaną tematyką dzieci z gr. I odwiedziły gabinet weterynaryjny. Lekarz weterynarii oprowadził dzieci po swoim gabinecie, opowiedział na czym polega praca weterynarza oraz pokazał sprzęt i narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Nasze przedszkolaki aktywnie brały udział w spotkaniu oraz chętnie opowiadały o swoich zwierzętach, którymi na co dzień się opiekują. Po tym spotkaniu w gr. I zorganizowano cykl spotkań z domowymi pupilami. Pierwszy zwierzak, który odwiedził nasze przedszkole był pies rasy chihuahua – Blecki. Następnie odwiedził nas królik Kicek, chomik Elza, myszka Wiesław, kotka Dusia oraz długowłosa świnka morska o imieniu Nolo. Oprócz gr. I zwierzęta odwiedziły również pozostałe grupy, które były zachwycone przybyciem nowych gości. Tydzień z domowymi zwierzętami już za nami, ale mamy nadzieję, że nasi nowi przyjaciele jeszcze nie raz nas odwiedzą.