WITAJCIE NASZE TRÓJECZKOWE DZIECIAKI!!!!

Z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy pozostać w domach – choć bardzo teraz chciałybyśmy być z WAMI i spędzać czas na wspólnych zabawach, ćwiczeniach, grach, śpiewaniu, tańczeniu. Ze względu na to, że nie możemy z Wami teraz być, przygotowałyśmy dla Was kilka propozycji ćwiczeń i zabaw, które umilą Wam spędzanie czasu z dala od przedszkola w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie.

Śledźcie naszą stronę, a w  poszczególnych grupach znajdziecie na bieżąco aktualizowane propozycje zadań i zabaw dla Was oraz ćwiczenia dla Biedronek, Misiów, Ananasków i Skrzatów!

Zachęcamy także do odwiedzin nowej zakładki „kącik psychologa” w której znajdą Państwo ciekawe porady naszej specjalistki Pani Liliany Białas.

GRUPY

Indywidualne zadania dla poszczególnych grup:

GRUPA I   Biedronki

GRUPA II  M i s i e

GRUPA III  Ananaski

GRUPA IV   Skrzaty

MATERIAŁY DO NAUKI ZDALNEJ

Protected Area

This content is password-protected. Please verify with a password to unlock the content.