Wakacje w Trójeczce

Wakacje 2020  w Trójeczce

Kolejny rok szkolny już za nami. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw, zajęć edukacyjnych, rozwijania zainteresowań i uzdolnień minęło w okamgnieniu, aż nadszedł czas odpoczynku.

Wszyscy staraliśmy się umilić naszym podopiecznym ich pobyt w przedszkolu. Mimo obecnej sytuacji i nowych zasad chcieliśmy by wspólny czas był wesoły i niezapomniany. Dzieci mogły korzystać ze sprzętów i zabawek w ograniczonej ilości, ale wszyscy dołożyli starań, aby panowała wesoła atmosfera. Jeśli tylko pogoda dopisywała dzieci bawiły się
w ogrodzie przedszkolnym. Do ich dyspozycji były konstrukcje placu zabaw, boisko, huśtawki oraz kocyk do odpoczynku 😉 Wśród podwórkowych atrakcji znalazły się także tory przeszkód, bańki mydlane, tunel oraz mini-golf. Mimo mnóstwa czasu spędzonego w domach dzieci mają świetną kondycję i chętnie korzystają z atrakcji placu zabaw. Dzieci mogły rozwijać swoją wyobraźnię i talent plastyczny rysując barwne obrazy kredą. Panie starały się by dni deszczowe też były atrakcyjne. Dzieci poznawały piosenki i wiersze, które chętnie później powtarzały. Słuchały także bajek. Udało się zorganizować mini kino z oglądaniem bajki, niestety bez popcornu;-) Zabawy w sali były urozmaicane gimnastyką i zabawami tanecznymi do ulubionych utworów naszych milusińskich. Były też zabawy plastyczne, rysowanie, kolorowanie, wyklejanki owocowe, wydzieranie, malowanie pędzlami, palcami
i całymi dłońmi oraz inne pomysłowe zabawy na rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni.

Teraz musimy się już pożegnać. Skończyliśmy zajęcia w naszym przedszkolu i zaczynamy wakacje. Dzieci nie umiały się ich doczekać.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy udanych wakacji.

Wspaniałych podróży, niezapomnianych wrażeń, kolekcji wspomnień oraz miło spędzonego czasu  z najbliższymi. Życzmy by pogoda dopisała, krajobrazy nie zawiodły swym urokiem i w aparatach nie zawiodła bateria.Pamiętajcie o bezpieczeństwie, tak jak uczyli Was Policjanci.

Maluszki i Średniaki czekamy na Was we wrześniu, zaś Starszakom życzymy powodzenia w szkole.

” size=”140×120″ limit=”100″]