Twórczo, kolorowo i świątecznie – warsztaty plastyczne

2 grudnia w grupie I i II odbyły się warsztaty plastyczne prowadzone przez mamę Jasia i Antosi Panią Dominikę, na których dzieci wykonały samodzielnie kartki świąteczne. Każdy znalazł coś miłego dla siebie. Aniołki, bałwanki i choinki powoli wprowadziły dzieci w atmosferę świąt. Nasi milusińscy bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach. Dzieci pracowały i dobrze się bawiły, a przy tym wykazały się niezwykłą inwencją twórczą. Było papierowo, kolorowo, ale nie zabrakło również brokatów, świecących cekinów oraz filcowych elementów do dekoracji. Efekt końcowy – wspaniały! Każdy z naszych przedszkolaków włożył w swą pracę całe serduszko. Kartki oczywiście będzie można podziwiać i nabyć podczas tegorocznego kiermaszu świątecznego 14 grudnia, do udziału w którym wszystkich rodziców zachęcamy i zapraszamy. Naprawdę warto!