W pierwszych dniach września starszaki z grupy IV na zajęciach przypomniały zasady bezpiecznego poruszania się w budynku przedszkola, jak i poza nim na placu zabaw oraz podczas spacerów i wycieczek. Jak dobrze opanowały te ważne informacje można było przekonać się podczas wycieczki do Miasteczka Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej nr 3. Egzamin naszych milusińskich został zaliczony na „piątkę”.

Starszaki właściwie zachowały się na przejściu dla pieszych, podczas marszu ulicami miasta a także popisały się znajomością znaków drogowych. Zasłużyły na nagrodę – zabawy na placu zabaw przy Hali Sportowej. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola…już czekamy na następną wycieczkę.