Dnia 05.03.2020r. pani rehabilitant pracująca w naszym przedszkolu przeprowadziła w grupie ,, Biedronki” zajęcia sensoryczne. Zajęcia te pozwoliły  dzieciom  na  fantastyczne doznania poprzez chodzenie gołymi stópkami po różnych fakturach i podłożu. Ścieżka sensoryczna umożliwiła maluszkom naukę utrzymywania równowagi stojąc na niestabilnym podłożu, a także dała  nowe odczucia czucia głębokiego i powierzchniowego. Tunel sensoryczny pozwolił na pracę nad propriocepcją poprzez przemieszczanie się w jak najniższej pozycji w przestrzeni zamkniętej. Nad koordynacją ruchową przedszkolaków pani Ewa pracowała poprzez bieg slalomem zakończonym zadaniem czyli rzuceniem ringa do pionowo ustawionego pachołka. Ćwiczenia odbywały się w radosnej atmosferze, bo nowe zadania sprawiały dzieciakom wiele frajdy. Na pewno powtórzymy tego typu zajęcia!