16 czerwca dzieci z grupy IV razem ze swoimi najbliższymi bawiły się na pikniku w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Pawełkach. Po oficjalnym powitaniu, starszaki zaprezentowały ulubione piosenki o przedszkolu i wakacjach. Następnie p. dyrektor , wychowawczynie i rodzice wręczyli dzieciom upominki, barwne dyplomy, słodycze i ze łzami w oczach uznali, że mogą stać się uczniami klasy pierwszej.Po części oficjalnej królowała zabawa z wykorzystaniem piłek, hula hop i  hulajnog. Dużym powodzeniem cieszyły się również gry i zabawy na placu zabaw. Kto miał ochotę mógł poczęstować się owocami, sokami, ciasteczkami oraz  smakowitymi wypiekami przygotowanymi  przez mamy i babcie. Wielką  frajdę sprawiło (szczególnie tatusiom) pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nie zabrakło także wesołej muzyki dziecięcej, przy nutach  której zebrani goście wspominali miniony rok szkolny.

Piknik w Pawełkach pozostawił na wszystkich niezapomniane wrażenia. Był to czas wspólnej zabawy i odpoczynku. Pozwolił spotkać się dzieciom, rodzicom i nauczycielom w innej niż przedszkolnej sytuacji i stać się okazją do integracji.

DZIĘKUJEMY!!!