21 października gościliśmy w naszej grupie babcie Amelki, Kseni i Oskara. Od samego rana pracy było niemało, babcie obierały, kroiły, doprawiały, mieszały, aby przygotować dla przedszkolaków smaczną i sycącą SAŁATKĘ ZIEMNIACZANĄ.

Z przygotowanych przez panie kucharki i panią intendentkę produktów dzieci komponowały sobie same pyszne i zdrowe kanapki wykorzystując różnego rodzaju gatunki pieczywa, sałatę, rzodkiewkę, pomidory oraz wędlinę drobiową. Przygotowanie zdrowego śniadania przez dzieci uczy samodzielności, daje lekcję savoir vivre przy stole, utrwala nawyki jedzenia różnych warzyw, ale przede wszystkim dostarcza energię niezbędną na początek nowego, pełnego odkryć dnia.

Serdecznie dziękujemy naszym kochanym Babciom za przybycie do naszego przedszkola i mile spędzony z nami czas .