W piątek po raz kolejny odwiedzili nas nasi starsi koledzy z ZSOT w Lublińcu. Bardzo się ucieszyliśmy z ich wizyty, gdyż zajęcia z nimi są dla zawsze bardzo ciekawe i zabawne. Uwielbiamy wszelkie zabawy ruchowe ze śpiewem, które nam proponują. Nie zawiedliśmy się i tym razem. Świetnie bawiliśmy się w kole „piorąc jeansy” i pokazując na wyścigi różne części ciała podczas zabawy „Głowa, ramiona”. Z ochotą wysłuchaliśmy ciekawych bajek, do których pokolorwaliśmy obrazki. My, starszaki mieliśmy trochę trudniej niż młodsze dzieci, gdyż musieliśmy ocenić zachowanie dzieci z historyjek. Wszystko jednak nam się udało, gdyż od dawna wiemy, jak należy zachowywać się na drodze lub w kontaktach z obcymi. Po zakończeniu zajęć pięknie podziękowaliśmy naszym gościom i zaprosiliśmy ich na kolejną wizytę.